KAYA MİMARLIK
MİMAR YAPI ; 1995 yılından bu yana uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermektedir.Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir.Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti’dir.Mutlak Kalite ilkesi doğrultusunda kurulduğu günden bu yana hedeflerine ilerlemektedir.

 

Misyonumuz: Tüm kalite ve standartlara uygun projeler yaparak kaliteden ödün vermeden çalışmak ve sürekli geliştirmektir.

Vizyonumuz: Tecrübeli personeli ve kaliteli yapı malzemeleri kullanarak kalıcı başarılar elde etmek, müşteri memnuniyeti üzerine yoğunlaşmak ,etkili hizmet sunmak ve müşteri güvenini kazanmaktır.

Faaliyet Konularımız: İç Dış Dekorasyon,Dış Cephe Montalama,Granit ve Seramik,Kalebodur ve Fayans,Alçı Sıva Boya,Kartonpiyer,Dekor Boya,Duvar Kağıdı,Alçıpan,Kartonpiyer,Asma Tavan,Alçıpan Bölme Duvar,İç ve Dış Cephe Boya,İzolasyon,Granit Seramik,Laminat-Mineflo,Duşakabin,Çelik Kapı,Pimapen,Amerikan Kapı,Acordiyon Kapı,Mutfak banyo tasarımı,Elektirik,Su,Doğalgaz Tesisatı